Про нас

Про стоматологію "PROFIDENT"

Повний спектр стоматологічних послуг

Стоматологія «Профі Дент» має всі необхідні ресурси для проведення повного циклу дентальних робіт будь-якої складності. У нашій клініці ви зможете пройти MAX 1969 точну діагностику стану ротової порожнини з використанням інноваційного комп’ютерного обладнання, а також отримати вичерпну інформацію про виявлені патології та методики їх лікування. При цьому кваліфіковані спеціалісти «Профі Дент» на високому професійному рівні виконають ультразвукову чистку, відбілювання або видалення складних зубів, проведуть всі види протезування, а також здійснять ортодонтичне лікування з гарантією неперевершеного естетичного результату.


Висока кваліфікація персоналу

У клініці працюють фахівці високої кваліфікації, здатні професійно підійти до вирішення складних проблем. Комплексний та персональний підхід до кожного пацієнта колективом персоналу гарантує високу якість пропонованих послуг та комфортне самопочуття клієнтів на всіх ступенях лікування.


Інноваційне обладнання та матеріали

Процеси лікування у нас проходять на новітньому сучасному обладнанні із застосуванням найефективніших технологій. Ми використовуємо матеріали, які є одними з найкращих у стоматологічній сфері. Завдяки таким матеріалам ми забезпечуємо високу довгострокову якість наших робіт.


Клініка для всієї родини

Завданням дитячого стоматолога є не лише огляд, лікування та консультування пацієнтів та їх батьків, а й популяризація процедур гігієни ротової порожнини. Не секрет, що багато дітей нехтують такими звичайними процедурами, як чищення зубів, використання зубної нитки, ополіскування порожнини рота. Розповісти дитині у доступній ігровій формі про користь таких процедур – ще одне важливе завдання дитячих стоматологів.


Індивідуальний підхід до клієнтів

У стоматології, як та інших галузях медицини, немає універсальних рішень. Тому для кожного пацієнта клініки «Профі Дент» розробляється індивідуальна програма лікування, що включає комплекс процедур, спрямованих на підтримання здоров’я усієї зубощелепної системи. При цьому ви можете бути впевнені, що наші фахівці докладуть усіх зусиль, щоб отриманий результат перевершив навіть найсміливіші ваші очікування.


Стоматологія без болю та страждань

Всім клієнтам клініки «Профі Дент» гарантується безболісне лікування зубів з використанням кращих знеболювальних препаратів останнього покоління. Залежно від складності та тривалості лікування, наші фахівці ефективно заблокують болючі відчуття пацієнта, виконавши аплікаційну, провідничну або інфільтраційну анестезії.


Система знижок

Клініка пропонує такі системи оплати: Оплата за знижками. Пропозиції оплати за АКЦІЯМИ. У нас пацієнти мають можливість обирати стоматологічні матеріали різних цінових груп та виробників.


Гарантія якості

Незважаючи на той факт, що все більше пацієнтів віддають перевагу нашій клініці, ми не зупиняємося на досягнутому. Наша мета – зробити інноваційні розробки доступними для всіх бажаючих та вивести надання стоматологічних послуг у Києві на абсолютно новий якісний рівень. Тому ми намагаємось впроваджувати найкращі світові технології одними з перших, а наші співробітники постійно підвищують професійний рівень, переймаючи передовий досвід у закордонних колег.

Потрібна консультація?

Відгуки про нас

Наші партнери