Послуги

Learn more about our departments

Хірургічна стоматологія

Цілі

Лікування зубо-щелепних захворювань пацієнтів для запобігання розвитку більш серйозної патології.

Кому потрібна хірургія?

Коли неможливо врятувати або спротезувати зуби, пухлиноподібні захворювання, запобігти поширенню запального процесу в щелепі.

Переваги хірургії

Надає можливість лікування тоді, коли неможливо щось зробити терапевтичним методом.

Потрібна консультація?

Хірургічні послуги:
Видалення кіст щелеп - Один зуб (без вартості кісткового матеріалу)4200 грн.
Видалення рухомого зуба600 грн.
Видалення просте1000 грн.
Видалення складне1800 грн.
Видалення атиповевід 2500 - 4000 грн.
Пластика вуздечки язика.2200 грн.
Пластика вуздечки губи1500 грн.

Сучасна стоматологія далеко пішла від своєї античної, середньовічної і навіть радянської прародительки. Сьогодні похід до стоматолога-терапевта вже не викликає панічного страху, але необхідність відвідати стоматолога-хірурга все ще змушує пацієнта понервувати. Тим часом відділення хірургічної стоматології клініки PROFI DENT націлене, перш за все, на збереження зубів.

У сферу діяльності стоматологів-хірургів входить діагностика та лікування величезної кількості хвороб, від карієсу до пухлини, запалень, механічних ушкоджень, а також уроджених чи набутих дефектів зубощелепного відділу.

Внаслідок огляду хірургом клініки PROFI DENT у пацієнта можуть діагностувати запалення, пародонтит чи інші проблеми з яснами. Завдяки своєчасному втручанню хірургів та якісній операції стан ротової порожнини хворого нормалізується на тривалий період. Це особливо важливо для інфекційних захворювань: адже парадонтоз і пародонтит у занедбаній формі здатні призвести до синуситу, лімфаденіту та абсцесу.

Якщо видалення є єдиним правильним вибором, всі процедури проводяться з використанням місцевої або загальної анестезії. Відмінною рисою клініки є індивідуальний підхід до лікування. Призначення лікаря та хірургічні процедури ґрунтуються на психологічному та фізіологічному станах пацієнта.

Серед причин видалення постійних зубів у дорослих пацієнтів можуть бути загострення періодонтиту, висока рухливість зубів при тяжких формах пародонтиту, запалення нерва, періостит, остеомієліт, гайморит, флегмона, оскольчастий або поздовжній перелом кореня зуба та ортодонтичні показання.

Стоматологи-хірурги клініки PROFI DENT проводять низку операцій, спрямованих на збереження зуба. В тому числі:

усунення вогнищ інфекції пародонтозу та пародонтиту;

лікування ускладненого карієсу з рідинами, що скупчилися в кістці, яснах або м’язах обличчя;

видалення кісти;

видалення зайвого кореня у зубів із двома і більше корінням.

Якщо робота стоматологів-імплантологів полягає у ліквідації наслідків видалення зубів, спрямованої на естетичний зовнішній вигляд та відновлення загального фізіологічного стану пацієнта, то робота стоматологів-хірургів – максимально не допустити видалення рідних зубів та вилікувати зубощелепну ділянку пацієнта.

У клініці PROFI DENT використовується найновіше обладнання та медикаменти, що відповідають європейським стандартам. Операції протікають практично безболісно навіть для пацієнтів із низьким больовим порогом. Всі лікарі клініки мають високу кваліфікацію та підтверджений ступінь у своїй спеціалізації.

Клініка PROFI DENT розвінчує міфи та виправдовує очікування.

Відмінною особливістю клініки « ПРОФІ-ДЕНТ» є високий професіоналізм її лікарів-хірургів, які освоїли найсучасніші стоматологічні технології та заслужено користуються визнанням пацієнтів.< /p>
Фахівці нашої клініки здійснюють усі види операцій з часткового або повного видалення зубів.

Процедури проводяться з використанням місцевої чи загальної анестезії.

Медицинські препарати, що використовуються, відповідають усім Європейським Стандартам,  мають всі необхідні Сертифікати Якості.

Хірургічні операції фахівці проводять у випадках, коли терапевтичне лікування стає безсилим.

Процедури хірургічного характеру підбираються в конкретному індивідуальному випадку, з урахуванням стану організму та психофізіологічних особливостей пацієнта.

Максимальну комфортність процесу лікування – МИ ГАРАНТУЄМО!!!