Послуги

Learn more about our departments

Отбеливание зубов

Цілі

1. Відновлення/зміна кольору зубів
2. Відновлення естетики зубного ряду

Кому потрібно?

1. Пацієнтам, які курять тривалий час
2. Любителям кави та чаю, червоного вина, шоколаду
3. Людям, які активно вживають фрукти, ягоди, фреші, натуральні соки
4. Усім, хто слідкує за своїм зовнішнім виглядом

Переваги

1. Відсутня необхідність виготовлення дорогих коронок
2. Можливість освітлення емалі за короткий термін
3. Процедури відбілювання допомагають позбутися нальоту, що в’ївся, викликаного курінням, вживанням вина і кави
4. Зміна відтінку емалі здійснюється рівномірно.

Потрібна консультація?

В комплекс відбілювання входить:

1. Безкоштовна консультація

2. Визначення відтінку зубів

3. Нанесення захисного гелю

4. Проведення апаратного відбілювання методом засвічування гелю

5. Визначення результату

6. Рекомендації щодо догляду

Відбілювання зубів:
Фотовідбілювання зубів3800 грн.

Все більша кількість людей розуміють, що красиві білі зуби – це елемент сучасної культури, символ здоров’я і успіху. Добре відомий той факт, що приємне враження від усмішки створюється насамперед за рахунок кольору зубів.

Але як же досягти бажаної білизни, якщо природа не нагородила Вас сліпучою посмішкою? Адже навіть ті щасливчики, які мають від народження світлий колір зубів, можуть з часом втратити його.

Зуби піддаються постійному впливу різних барвників, які містяться в харчових продуктах, напоях, лікарських препаратах, тютюні та косметичних засобах. Як наслідок, виникає дисколорит – зміна кольору зуба. Барвники можуть осідати на поверхні (зовнішнє фарбування) або проникати в тверді тканини зуба (внутрішнє фарбування).

Часто причиною фарбування зубів є прийом деяких лікарських препаратів у ранньому дитячому віці, що веде до формування стійкої зміни кольору зубів (наприклад, так звані тетрациклінові зуби). Нерідко причиною зміни кольору є травма зуба або його ендодонтичне лікування (лікування каналів), а також порушення формування та дозрівання зубів.

Природно, що з такими проблемами пацієнти звертаються до стоматолога. Слід зазначити, що за останні роки значно зросли естетичні вимоги, які ставляться пацієнтами до стоматологічного лікування. Пацієнти зацікавлені в лікуванні, яке не тільки забезпечує усунення дефектів та відновлення втрачених функцій зубів, але ще й зберігає або покращує естетичний результат. Якщо зовнішнє, поверхневе фарбування можна усунути шляхом професійного гігієнічного чищення, то для усунення внутрішнього дисколориту необхідно використовувати методики відбілювання зубів.

Технології відбілювання зубів займають чільне місце серед консервативних методів естетичного стоматологічного лікування. В даний час існують два основні види відбілювання зубів – кабінетне та домашнє. Вони дозволяють відносно легко і швидко досягати суттєвого покращення стоматологічної естетики. Популярність цього виду лікування зростає з кожним днем. Мільйони пацієнтів у всьому світі успішно використовують різні методики відбілювання зубів і досягають чудових естетичних результатів!

Перевага відбілювання полягає в тому, що в ряді випадків зникає необхідність виготовлення дорогих коронок, обробки зубів, зберігається природна форма і положення зубів, покращуються умови гігієни зубів.

Дана процедура проходить абсолютно безболісно для пацієнта, відбілювання проходить в один сеанс, приблизно 45-50 хвилин за часом. На якість відбілювання впливає тільки причина, що викликала дисколорит зубів, тому так важливо дізнатися про шкідливі звички пацієнта у вигляді куріння або смакові пристрасті (міцний чай або кава) до початку проведення процедури будь-якого відбілювання.

Відбілювання безпечне для емалі зубів, під час проведення процедури відбувається «вимивання» харчових пігментів з міжпрізмових просторів кристалічних ґрат гідроксиаппатиту емалі. Тому не відбувається руйнування самої структури емалі, а лише видалення молекул, які надають зубам темне забарвлення.