Послуги

Learn more about our departments

Цифрова Стоматологія

Digital Smile Design

Використовуючи новітні 3D-технології, Digital Smile Design дозволяє провести цифрове планування посмішки, пропонуючи пацієнту унікальну можливість побачити своє лікування ще до початку. Створена усмішка індивідуальна для кожного пацієнта, враховує фізичні характеристики та індивідуальність кожної людини та гарантує естетичний результат.

Інтраоральний сканер i-500

Найсучасніший і найсучасніший внутрішньоротовий сканер, доступний у світі. Він дозволяє з високою точністю отримувати цифрові відбитки зубів, замінюючи аналогові відбитки, в яких використовувані матеріали дуже незручні для пацієнтів. Цей новий внутрішньоротовий сканер був розроблений для спрощення та прискорення процесу отримання відбитків. Крім того, він генерує 3D-зображення у високій роздільній здатності, що прискорює час виготовлення ортопедичних конструкцій та підвищує якість до небачених раніше висот.

Протокол eLAB®

eLAB® – нова ера у визначенні кольору! Точне визначення кольору зубів для створення непрямих реставрацій залишається серйозною проблемою навіть для найдосвідченіших фахівців. Численні фактори, які негативно впливають на клінічний результат, давно досліджені та ідентифіковані. Вони включають людський фактор (суб’єктивна оцінка у вибір відтінку), недостатнє покриття стандартними забарвленнями діапазону відтінків натуральних зубів, а також значні невідповідності між забарвленнями у різних виробників.

Потрібна консультація?

Цифровий сканер:
Цифровий Вінір комплекс без відбитка (сканер)12000 грн.
Цифровий відбиток (сканер)2500 грн.
Цифрова керамічна коронка12000 грн.

Цифровий дизайн посмішки

Цифровий дизайн посмішки з використанням новітніх 3D-технологій, дає пацієнту унікальну можливість побачити своє лікування ще до його початку. Створена усмішка індивідуальна для кожного пацієнта з урахуванням фізичних характеристик та особистості кожної людини та гарантує естетичний результат.

Внутрішньоротовий (інтраоральний) сканер дозволяє отримувати цифрові відбитки з великою точністю, замінюючи аналогові відбитки, в яких використовувані матеріали іноді дуже незручні для пацієнтів. Внутрішньоротовий сканер був розроблений для спрощення та прискорення процесу сканування. Також він генерує 3D-зображення зубів у високій роздільній здатності. Найкраща точність, при максимальній зручності для пацієнта та неймовірна швидкість комунікації із зуботехнічною лабораторією- гарантує естетичний результат!

За допомогою сканера лікарі можуть провести віртуальну установку коронки. Після суміщення підготовленої області та даних коронки програмне забезпечення може виявити, де можуть знадобитися зміни, що дозволяє отримати високоточний функціонально-естетичний результат.

Орто-симуляція допомагає пацієнту візуалізувати потенційні результати кількох сценаріїв ортодонтичного лікування. Завантажте до трьох різних сценаріїв, додайте дані сканування обличчя і пацієнт зможе побачити свою майбутню посмішку!

Система eLAB® була розроблена для боротьби з цими обмеженнями шляхом об’єктивного визначення кольору з використанням крос-поляризованої стоматологічної фотографії у поєднанні з новим та інноваційним цифровим робочим протоколом. Протоколом, який дозволить техніку-керамісту та лікареві сформулювати індивідуальний рецепт кольору та виміряти його точність за допомогою цифрової примірки реставрації.