Послуги

Learn more about our departments

Ортодонтична стоматологія

Цілі

Лікування та профілактика патологій, пов’язаних із неправильним прикусом.

Кому потрібно?

Пацієнтам з аномаліями, пов’язаними зі зміною розмірів, кількості, форм зубів, їх розташуванням у зубному ряду, термінами прорізування та іншими патологіями, наслідками яких є неправильний прикус.

Переваги

Виправлений прикус, рівні зуби, анатомічно правильний профіль та сліпуча посмішка!

Потрібна консультація?

Ортодонтична стоматологія:
Вирівнювання зубів капами “ЄЛАЙНЕР”від 2500€
Фіксація металевої системи на 1 щелепу14000 грн.
Фіксація керамічної системи на 1 щелепу16000 грн.
Фіксація сапфірової системи на 1 щелепу17000 грн.
Фіксація самолігуючої системи на 1 щелепувід 16000 грн.
Лінгвальні брекетивід 19000 грн.

Правильний прикус – запорука гарної посмішки

На сьогоднішній день у стоматології найпоширенішою є проблема неправильного прикусу. Саме цією патологією та її питаннями займається один із найскладніших розділів стоматології – ортодонтія. Причинами таких проблем можуть стати будь-які аномалії, пов’язані не лише зі зміною кількості зубів, їх розмірів, форм, а й їх розташуванням у зубному ряду, термінами прорізування тощо.

Мало хто підозрює, до чого ці проблеми можуть призвести, і саме з цієї причини затягують з лікуванням, а, отже, переплачують, витрачають більше часу і сил. Якщо вчасно звернути увагу на цю хворобу, можна захистити себе від:

 • не змикання губ;
 • напіввідкритого рота;
 • збільшення носогубних складок;
 • порушення пропорцій особи;
 • зміни функцій м’язів щелепно-лицьового відділу;
 • рухливості зубів.

Своєчасне звернення до фахівця дозволить виправити прикус, як найменшому пацієнтові, так і дорослій людині. Ортодонтія дозволяє не тільки покращити зовнішній вигляд пацієнта (зуби стають рівними, профіль анатомічно правильним, носогубні складки зменшуються і т.д.), але й допомагає почуватися молодшою ​​та впевненішою.

Головне правило ортодонтії – це своєчасне звернення до лікаря, який допоможе не тільки детально обстежити патологію неправильного прикусу, але й вилікувати її без удару по гаманцю!

Обстеження та комплексне лікування в нашій клініці

Клініка Profident надає можливість кожному бажаючому пройти комплексне ортопедичне обстеження та отримати консультацію кваліфікованого фахівця, який є професіоналом у даній галузі медицини. Відразу на місці Ви можете зробити всі необхідні рентгенівські знімки, а також встановити фіксуючий апарат, який Ви оберете разом із лікарем.

Ми пропонуємо ознайомитися з етапами лікування, які є обов’язковими у формуванні красивої та здорової посмішки.

 1. Етап діагностики.

На даному етапі проводиться огляд пацієнта, знімаються зліпки щелеп, проводиться рентгенівське дослідження, робиться антропометричний аналіз моделей щелеп, розраховується конструкція апарату, а так само складається план, яким буде проводитися лікування.

 1. Етап підготовки.

Робиться санація ротової порожнини, профілактика захворювань, при необхідності проводяться хірургічні втручання.

 1. Етап лікування (основний етап).

На даному етапі виготовляється апарат, проводиться його фіксація, спостереження та при необхідності корекція. Тривалість цього етапу може змінюватись від 1 року до 3,5 років з періодичністю відвідувань від 1 до 2 разів на місяць.

 1. Етап ретенції.

Цей етап передбачає утримання та закріплення результатів.

Пропонуємо детальніше розібрати етапи 2 і 3.

У більшості випадків на етапі підготовки лікар-ортодонт призначає лікування таких поширених захворювань, як карієс, пульпіт, а також наполягає на виконанні профілактичних та гігієнічних заходів пов’язаних з чищенням зубних відкладень, фторування зубів і т.д.

<рідше необхідні хірургічні втручання. В основному це видалення зубів, пластика вуздечок язика та губ, поглиблення присінку порожнини рота тощо. Всі ці призначення обов’язково повинні узгоджуватися з пацієнтом, або його батька (якщо дитина не досягла 18-річного віку).
Розглядаючи третій етап, варто відзначити, що термін лікування залежить не тільки від виду патології прикусу, але і від віку пацієнта. Від віку хворого залежить і тип апарату, який йому встановлюватиметься.

 • Знімний апарат (пластинка) носиться по 12-14 годин на добу і в основному в нічний час. Це зручно для школярів та тінейджерів, які не дуже люблять виконувати рекомендації.
 • Незнімний апарат (брекет-система) встановлюються в основному дорослим пацієнтам, здатним стежити за строгим виконанням усіх вимог та рекомендацій лікаря.

Наша клініка Profident є лідером та професіоналом у лікуванні найскладніших змін, пов’язаних з патологією порожнини рота. Наші фахівці мають високий рівень знань та професіоналізму, які допоможуть Вам зберегти здорові та красиві зуби до глибокої старості.

Якщо посміхатися, то широко і сліпуче! Якщо здорові зуби, то лише у клініці Profident!