Послуги

Learn more about our departments

Дитяча стоматологія

Цілі

1. Запобігання зубним захворюванням
2. Запобігання посиленню зубо-щелепних патологій

Кому потрібно?

Всім дітям слід обстежуватися у дитячого стоматолога. Для лікування захворювань ротової порожнини або своєчасного їх запобігання

Переваги

Своєчасне виявлення захворювання та його лікування запорука здорових постійних зубів та гарної посмішки

Потрібна консультація?

Дитяча стоматологія:
Психологічна адаптація дитини500 грн.
Пломба в молочний зуб зі склоіономерного цементу1200 грн.
Видалення молочного зуба800 грн.
Лікування кореневих каналів - 1 відвідування (ампутація пульпи, мед. обробка, лікувальна паста)1200 грн.

Один із найважливіших напрямів клініки PROFI DENT – дитяча стоматологія. Юні пацієнти вимагають не лише кваліфікованого лікування, а й особливого підходу, тому кожен дитячий стоматолог клініки має психологічну підготовку.

Діяльність дитячого стоматолога пов’язана з роботою педіатра, адже похід до «зубного лікаря» для дитини страшніший за уколи. І нехай сучасна стоматологія заснована на практично безболісних методах лікування, необхідність огляду ротової порожнини здатна піддати паніці навіть дорослої людини. Всі ці фактори враховані спеціалістами клініки PROFI DENT. Успішна робота лікарів дозволяє благополучно боротися з міфами про лікарів-стоматологів та якісно лікувати хвороби зубів. Один із головних прийомів лікарів клініки – налагодження контакту та відволікання маленького пацієнта від майбутньої процедури.

Завданням дитячого стоматолога є не лише огляд, лікування та консультування пацієнтів та їх батьків, а й популяризація процедур гігієни ротової порожнини. Не секрет, що багато дітей нехтують такими звичайними процедурами, як чищення зубів, використання зубної нитки, ополіскування порожнини рота. Розповісти дитині у доступній ігровій формі про користь таких процедур – ще одне важливе завдання дитячих стоматологів.

Стоматологи клініки PROFI DENT надають низку послуг, призначених спеціально для молодих пацієнтів:

діагностика та лікування карієсу молочних та постійних зубів;

діагностика та лікування хвороб ясен: пульпіту, стоматиту, гінгівіту, пародонтиту;

реставрація і відновлення зубів;

видалення зубів, пластика вуздечки;

виправлення прикусу, встановлення брекетів та пластин.

Процедури здійснюються за допомогою спеціального обладнання та медикаментів, які успішно пройшли всі тестування та призначені для лікування молочних та постійних зубів у дітей та підлітків. Фахівці відділення дитячої стоматології клініки PROFI DENT мають високу кваліфікацію, а також регулярно відвідують симпозіуми, курси та семінари європейського та міжнародного рівня щодо покращення трудової діяльності, у тому числі і щодо психологічної роботи з юними пацієнтами.

Головна мета стоматологів PROFI DENT – зробити так, щоб у майбутньому маленькі пацієнти зверталися до клініки лише для профілактичного огляду.

Особливою увагою користуються наші маленькі пацієнти – це діти. Ми намагаємося знаходити психологічний підхід до кожної дитини, незалежно від віку. Найбільш комфортні умови для лікування найменших пацієнтів. Знаходимо підхід та вирішуємо стоматологічну проблему у дітей різних вікових категорій. Ми думаємо про наших клієнтів, які відвідують нашу стоматологічну клініку. Здорові та красиві зуби, яскрава та сліпуча посмішка – ось запорука здоров’я людини!!!

Ми хочемо, щоб для вашої дитини похід до стоматологічної клініки став приємною подією в її житті, а не покаранням.

У нашій клініці «ПРОФІ-ДЕНТ» підібрано персонал, що спеціалізується на обслуговуванні найменших пацієнтів, що має необхідну підготовку і вміє запобігти панічному страху з дитячих вічок.

Кожен із лікарів намагається знайти персональний підхід до маленької дитини, приділити їй особливу увагу, розвіяти міф про «Страшного лікаря в білому халаті», просто перетворивши його на друга і приємного співрозмовника для малюка.

Стоматологічні послуги для дітей різної вікової категорії – це один із наших напрямків, чим займається наша клініка.