Послуги

Learn more about our departments

Професійна гігієна

Цілі

1. Не дати розвинутися карієсу
2. Запобігти проблемам з яснами
3. Зняти запальні процеси в яснах
4. Зберегти зуби здоровими

Кому потрібно?

Гігієна необхідна всім і дорослим та дітям

Переваги

1. Своєчасна профілактика всіх зубощелепних захворювань
2. Своєчасне чищення запорука здоров’я зубів, ясна та гарної посмішки

Потрібна консультація?

Гігієнічні послуги:
Гігієнічний комплекс (ультразвуковий скейлінг + полірування всіх зубів пастами)1400 грн.
Гігієнічний комплекс (УЗ-скейлінг+полірування+очищення міжзубних проміжків апаратом) AirFlow)1800 грн.

Правильна гігієна ротової порожнини – наріжний камінь здоров’я зубів. Навіть таке елементарне заняття, як щоденне чищення зубів, потребує правильної реалізації. Вся справа в індивідуальних особливостях організму: кожна людина по-своєму реагує на різні засоби догляду за порожниною рота, відрізняється і швидкість виникнення зубного нальоту і зубного каменю. Тому така важлива консультація спеціаліста: стоматологи-гігієністи клініки PROFI DENT складають індивідуальний план для кожного пацієнта з урахуванням його індивідуальних особливостей.

До сфери послуг спеціалістів PROFI DENT входить:

консультація та рекомендації щодо правильного чищення зубів та дотримання гігієни ротової порожнини;
індивідуальний підбір засобів для догляду: зубної пасти, зубної нитки, ополіскувача для зубів та ясен, щіток для зубів, ясен та язика;
видалення зубного нальоту та зубного каменю за допомогою ультразвуку та поліруючих паст;
чищення зубів за системою Air Flow;
відбілювання зубів.

Вибір щіток для чищення зубів та масажу ясен безпосередньо залежить від стану ротової порожнини пацієнта. Лікарі клініки PROFI DENT підберуть індивідуальні засоби для догляду за ротовою порожниною, здатні запобігти ряду захворювань.

Стандартна періодизація профілактичного прийому у лікаря-стоматолога – щонайменше двічі на рік для здорової людини. Крім огляду пацієнту при необхідності видаляють зубний камінь – твердий наліт на зубній емалі, що руйнує зуби, що сприяє захворюванням порожнини рота. Швидкість появи зубного каменю індивідуальна для кожного пацієнта, як правило, з віком зростає і ступінь схильності до виникнення зубного каменю. При необхідності твердий наліт потрібно видаляти тричі на рік і частіше.

Однією з удосконалених послуг, які надає клініка PROFI DENT, є чистка зубів за повітряно-водно-порошковою технологією Air Flow. Особливість такої методики полягає у створенні більшої поверхні, що відбиває. Таким чином, зубам повертається їхній початковий колір, здатний створити прекрасну усмішку навіть у любителів чаю, кави та цигарок.

Клініка PROFI DENT – посмішка без стиску.

Красива біла посмішка це не тільки індикатор здоров’я зубів, але і ваша візитна картка, місток для спілкування з іншими людьми.

Регулярна та правильна гігієна порожнини рота є запорукою попередження стоматологічних захворювань. Незначні витрати часу на профілактику дозволять вам у майбутньому уникнути серйозних захворювань ротової порожнини.

Спеціалісти нашої клініки надають такі послуги:

Навчання правильного чищення зубів, правильного дотримання гігієни порожнини рота в домашніх умовах, індивідуального вибору зубних паст
Зняття твердих та м’яких зубних відкладень за допомогою ультразвуку та поліруючих паст.
Чищення зубів із використанням сучасної системи Air Flow
Наші фахівці допоможуть вам зберегти природну красу зубів та здоров’я ваших ясен, свіже дихання та впевненість у собі.