Послуги

Learn more about our departments

Естетична стоматологія

Цілі

Помітне покращення якості та зовнішнього вигляду зубів найприємнішим та безболісним способом.

Кому потрібно?

Пацієнтам, які хочуть виділитися, мати не лише здорові, а й гарні зуби.

Переваги

Можливість частіше посміхатися не відчуваючи при цьому дискомфорту та почуття сорому.

Потрібна консультація?

Естетична стоматологія:
Фотовідбілювання зубів3800 грн.
Реставрація зубавід 2000 грн.
Цифровий Вінір комплекс без відбитка (сканер)12000 грн.
Вінір (комплекс)від 8000 грн.

Вінір (повний комплекс послуг) від 8000 грн.

Перше відвідування:
1. Анестезія
2. Препарування зубів
3. Відбитки під вініри
4. Тимчасовий вінір (пластмаса)

Друге відвідування:
1. Анестезія
2. Видалення тимчасового вініра
3. Чищення оброблених зубів перед встановленням вініру
4. Фіксація постійного вініра (maxcem)

Естетична стоматологія та її основні принципи

Естетична стоматологія – це якась пластична операція для зубів, яка помітно покращує їх зовнішній вигляд і якість. Така процедура завжди залишає після себе приємний слід та помітно піднімає самооцінку. Єдиним мінусом цього лікування може стати тільки його вартість, яка здатна помітно вдарити по кишені пацієнта. Незважаючи на все це, естетична стоматологія користується великою популярністю не лише на Заході, а й у нашій країні.

Хороші результати та висока вартість обумовлюються застосуванням новітніх розробок вчених, сучасних високоякісних інструментів та приладів, без використання яких досягти бажаного результату просто неможливо. Крім того, всі процедури зобов’язаний проводити лише сертифікований спеціаліст, який має право здійснювати зазначені та заздалегідь обговорені з клієнтом види процедур. Наявність такого сертифікату потребує великих витрат часу, сил і засобів, які в сумі дають сліпучу усмішку і гарний настрій пацієнта.

Чи потрібна мені естетична стоматологія?

Погодьтеся, що красиві і рівні від природи зуби, це велика рідкість. Саме тому естетична стоматологія рекомендується практично кожному другому. Навіть якщо Ви є тим щасливим володарем голлівудської посмішки, не радійте заздалегідь, тому що я не можу. дуже часто, крім зовнішніх впливів, наші зуби псуються з віком. На їх емалі з’являються тріщини, відколи, плями, а також зуби можуть викривлятися і нахилиться в будь-який бік. Через такі проблеми Ви не зможете дозволити собі посміхатися так часто, як раніше.

Саме для таких неприємних ситуацій і була створена естетична стоматологія, позитивні результати якої не змусять себе довго чекати. Найголовніше, що хотілося б відзначити, це максимальний комфорт та безболісність під час процедур. Більшість людей бояться стоматологів та болю, а це якраз той ідеальний варіант, коли гарну усмішку можна зробити швидко та без зайвих стресів.

Різновиди естетичної стоматології

Естетична стоматологія стає популярнішою з кожною хвилиною, а основною причиною цього є розширення області застосування пластики зубів.

  1. Найбільш популярною і затребуваною на сьогоднішній день вважається естетична стоматологія, в якій зуби прикрашають незвичайними і оригінальними способами. Завдяки такому новітньому тренду на зубах можуть красуватися як кристали Сваровські, так і різні аплікації з дорогоцінних металів або імітації татуювань. У деяких випадках причиною такого рішучого кроку може стати поява темних плям або інших пошкоджень зубів, які можна легко приховати. Плюс таких прикрас – їх можна безслідно зняти у будь-який зручний для Вас час.
  2. Ще однією дуже популярною процедурою є відбілювання зубів. Завдяки клінічному відбілюванню пацієнт має можливість покращити колір зубів та виглядати після цього впевненіше. У нашій клініці проводиться два типи відбілювання (лазерне та фотовідбілювання), одне з яких Ви можете вибрати на свій розсуд і за рекомендацією лікаря.
  3. Естетична стоматологія включає в себе і реставрацію зубів, яка проводиться за допомогою світлозатверджуваного композиту з використанням керамічних частинок. Використання цього штучного матеріалу допомагає заповнити відсутні частки зуба і практично не відрізняється від натуральної емалі. Головною перевагою такої стоматології є вирішення проблеми не тільки з функціональної точки зору, а й з естетичної.
  4. Коронки та мости вже багато років використовуються в стоматології і є досить популярними, а в деяких випадках просто необхідними в процесі лікування зубів . Головною відмінністю естетичної стоматології є використання безметалевої технології, завдяки якій можна досягти максимально наближених до натурального зовнішнього вигляду зубів. Більш детально про цей різновид естетичної стоматології ми радимо поговорити з Вашим фахівцем, який допоможе визначитися не тільки з типом коронки, але й з деталями процесу відновлення пошкоджених зубів.
  5. Останній різновид естетичної стоматології по праву може вважатися найтривалішим і не зовсім приємним, т.к. у її процесі фахівець займається виправленням прикусу пацієнта. Для цього лікарі використовують брекети, які можуть пошкодити зовнішній вигляд пацієнта. На щастя, сьогодні з’явилася величезна кількість варіантів, коли брекети можуть бути зовсім не видно, або навпаки стануть окрасою Вашого рота.

Як бачите, естетична стоматологія, це вирішення багатьох проблем із зубами. Profident – ​​одна з небагатьох клінік, яка гордо заявляє:

  • Ми найкращі в даній галузі!
  • Наші фахівці – це професіонали своєї справи!
  • Тільки у нас Ви отримуєте якісні послуги за найдоступнішими цінами!

Естетична стоматологія спрямована на виправлення форми та кольору зубів.

Естетична стоматологія це:

* Реставрації

* вініри та люмініри

* клінічне відбілювання

* Адгезивні конструкції

* прикраса зубів

* Виправлення прикусу

Переваги:

практично миттєво зуби, які потребують виправлення, можуть стати ідеально білими та рівними.

Необхідно людям, які мріють про здорові зуби та гарну усмішку!

У клініці PROFI DENT використовується найновіше обладнання та медикаменти, що відповідають європейським стандартам. Усі маніпуляції протікають практично безболісно навіть пацієнтів із низьким больовим порогом. Всі лікарі клініки мають високу кваліфікацію та підтверджений ступінь у своїй спеціалізації.

Процедури проводяться з використанням місцевої чи загальної анестезії.

Медичні препарати, що використовуються, відповідають усім Європейським Стандартам, що мають усі необхідні Сертифікати Якості.

Процедури підбираються в конкретному індивідуальному випадку, з урахуванням стану організму та психофізіологічних особливостях пацієнта.