Послуги

Learn more about our departments

Послуги

Імплантологія

Найпередовіший спосіб відновлення пошкоджених та втрачених зубів. Способи встановлення: одноетапний, двоетапний та експрес-імплантація.


Відбілювання зубів

Вибілювання всього за один сеанс! Абсолютно безболісна процедура. Гарантія результату. Після проведення процедури відбілювання зуби покривають спеціальним гелем, що містить іони кальцію та фтору.


Хірургічна стоматологія

Діагностика та лікування широкого спектру захворювань зубів та ясен, а також уроджених чи набутих дефектів зубощелепного відділу. Процедури хірургічного характеру підбираються у конкретному випадку, з урахуванням стану організму та психофізіологічних особливостях пацієнта.


Дитяча стоматологія

Огляд, лікування та консультування дітей-пацієнтів та їх батьків. Особливий підхід до кожної дитини.


Терапевтична стоматологія

Комплекс послуг, спрямований на проведення профілактичних та лікувальних заходів у сфері збереження здоров’я зубів та порожнини рота. Терапевтична стоматологія дозволяє лікувати карієс та його ускладнення на будь-яких стадіях – від змін у ділянці зубної емалі до пульпіту та періодонтиту.


Ортодонтична стоматологія

Протезування та відновлення зубів. Ортодонтія – вирівнюванням деформацій чи аномалій щелепної області. Естетична медицина: корекція зовнішнього вигляду зубощелепної області, усунення дефектів, створення унікальної посмішки.


Ортопедична стоматологія

Основу ортопедичної стоматології становить протезування та відновлення зубів. Порушення цілісності зубного ряду призводить до низки проблем: порушення жувальних функцій і прикусу, втрати правильної дикції та деформації зубного ряду.


Гігієна

Консультація та рекомендації щодо правильного чищення зубів та дотримання гігієни ротової порожнини. Індивідуальний підбір засобів догляду: зубної пасти, зубної нитки, ополіскувача для зубів і ясен, щіток для зубів, ясен та язика. Видалення зубного нальоту та зубного каменю за допомогою ультразвуку та поліруючих паст. Чищення зубів за системою Air Flow.

Потрібна консультація?